Prehľadný manuál

K rezervácií masáže

Radi sa o vás postaráme.

Klienti, ktorý majú menšie vedomosti s prácou na PC, či ktokolvek iný s akýmkoľvek problémom, volajte na 0903 062 126.

Ako to prebieha?

1. Registrácia

Všetci klienti (jednorázové vstupy, permanentky, kurzy/členstvá, 2%, multisport, benefity) musia mať vytvorený svoj profil. Ten si za cca 15 sekúnd vytvoríte tlačidlom nižšie.

2. Platba

Ak ste si kúpili kupón zo zľavy dňa, pre rezerváciu je potrebné zaslať aj kupón zo zľavydňa na mail: mikulas.jakab@sunflowerstudio.sk. Následne obdržíte link na naš rezervačný systém, kde si rezervujete svoju masáž.

3. Ste pripravený

Do 42 hod. Vám na profil pridáme kredit. Hneď na to vám príde notifikačný email o doplnení kreditov. Následne si môžete rezervovať svoje hodiny a máte pripravený svoj profil na rezeváciu masáže.

V prípade, ze už mate vytvorený svoj profil a aj nahraté kredity – platba online cez banku, prípadne platba prebehla na mieste dopredu, alebo ste poukázali 2% z ktorých si hradíte masáže, prejdite do rezervačného systému a prihláste sa (vpravo hore kliknutím na žlté tlačidlo „Prihlásenie“).

Po prihlásení sa do rezervačnégho systému vľavo hore vedľa „rozvrhu“ si zvolíte/ vyberiete maséra ( pozor, nie cvičenia 🙂 ), pričom hneď po kliknutí sa vám zobrazí časový harmonogram daného maséra na celé obdobie, na ktoré ste si kúpilu svoju masáž.

V prípade, že máte záujem si rezervovať hodinovú masáž, prosím rezervujte / odkliknite si dve polhodinové masáže po sebe. Ak vám daný výber maséra nevyhovuje, alebo je už obsadený, prosím skúste si vybrať iného maséra.

Spôsoby platby

Zľavadňa

Ak ste si kúpili kupón zo zľavy dňa, pre rezerváciu je potrebné zaslať aj kupón zo zľavydňa na mail: mikulas.jakab@sunflowerstudio.sk. Následne obdržíte link na naš rezervačný systém, kde si rezervujete svoju masáž.

Hotovosť / účet

Klienti, ktorý si kúpili kurzové vstupy/ permanentky zaslaním financií na účet pockaju na pripisanie kreditov na ich profil ( profil dobijeme po pripísaní platby na účet). V rámci platby do poznámky prosím uveďte svoje celé meno, aby sme mohli priradiť platbu k profilu.

Jednorázový vstup

Ak pôjdete na jednorázový vstup, prídete len na hodinu s už vytvoreným profilom (krok 1) a uhradíte 15,- € / polhodina vopred.

2% dane

Klienti, ktorý majú 2% nám pošlú v maili informáciu, že nám poukázali 2% a príslušné doklady.